Paslaugos

Protezavimas tai mūsų klinikos stipriausia vieta. Nuoširdžiai atlikdami savo darbą kartu su kitu spiacialistų pagalba, planuojame ir atkuriame ilgalaikes patikimas ir funkcionalias dantų protezų konstrukcijas.

Nuo kokybiškai atliekamų burnos operacijų priklauso kompleksinio gydymo sėkmė. „Ortovitoje“ dirbantys chirurgai yra itin aukštos kvalifikacijos.

Klinikoje dirbantys danties šaknų gydymo specialistai yra atsakingi, kruopštūs ir nuoseklūs. Maksimaliai geram rezultatui pasiekti naudojame pažangų „Carl-Zeiss“ mikroskopą, kuris padeda gydytojui matyti daug kartų padidintą darbo lauką.

Gydymo tikslas – sustabdyti dantenų atsitraukimą, o jei įmanoma, ir atstatyti buvusį jų kontūrą. Mūsų klinikoje atliekamas visas periodontologinis gydymas ir minkštųjų audinių plastika.

Tai aplink dantis esančių audinių gydymas ir ligų profilaktika. Periodonto ligas dažniausiai sukelia netinkama burnos higiena, rūkymas ir kiti žalingi įpročiai. Dantų apnašos ir dėl jų susidarantys dantų akmenys taip pat sukelia dantenų negalavimus.

Dantų gydymas padeda išsaugoti sveikus dantis, gražią šypseną ir išvengti chirurginės intervencijos. Naudodami kokybiškas medžiagas, efektyvius medikamentus bei moderniausius metodus išgydome dantis ir atkuriame natūralų šypsenos grožį, bei funkcija.

Dantų implantai didina pasitikėjimą savimi ir visiškai panaikina diskomforto burnoje pojūtį. Savo pacientams grąžiname galimybę nevaržomai šypsotis, kalbėti ir valgyti – lyg su tikrais dantimis.

Dantų balinimas yra mūsų pacientų itin mėgiama procedūra. Jos efektas yra labiausiai matomas aplinkiniams, o kaina – patraukli.

Klientus gydome naudodami naujos kartos, panoraminį ir 3D kompiuterinės tomografijos rentgeno aparatą „Carestream 81003D“. Jis padeda nustatyti tikslesnes diagnozes, kurios smarkiai padidina gydymo efektyvumą.