Endodontija

Endodontija

Endodontija

Endodontija – odontologijos sritis, kuri specializuojasi danties šaknų kanalų gydyme. Kai ėduonis diagnozuojamas pavėluotai ar dėl danties traumos danties nervas (pulpa) yra pažeistas išsivysto pulpitas. Laiku nepradėjus gydymo, infekcija plinta į aplinkinius audinius ir pažeidžia aplink danties šaknį esantį kaulą. Tokiu atveju būtina surasti dantų šaknų kanalus ir juos išvalyti, formuoti ir sandariai uždaryti.

Padėjome ne vienam pacientui, kuriam pulpito gydymas nebuvo pradėtas laiku ir sukėlė komplikacijų: viršūninį periodontitą ir dantų šaknies cistas. Klinikoje dirbantys danties šaknų gydymo specialistai yra atsakingi, kruopštūs ir nuoseklūs. Maksimaliai geram rezultatui pasiekti naudojame pažangiu „Carl-Zeiss“ mikroskopus, kurie padeda gydytojui aiškiau ir giliau matyti darbo lauką. Tokiu būdu, užtikriname danties šaknų kanalų, valymo ir plombavimo kokybę.

Kanalus plombuojame „karšta“ gutaperča. Ji užpildo ne tik pagrindinius kanalus, bet ir mikroskopinius kanalų išsišakojimus visomis kryptimis.

Diagnostikai ir endodontinio gydymo kontrolei naudoje 3D rentgenogramas. Mūsų klinikoje naudojamas kompiuterinis tomografas pasižymi aukščiausia nuotraukų raiška Lietuvoje ir itin maža apšvita.

Teikiame dantų šaknų kanalų pergydymo paslaugas. Šios procedūros metu kanalai iš naujo yra kokybiškai išvalomi ir užplombuojami. Ši paslauga itin aktuali pacientams, kurių dantų šaknų kanalų gydymas buvo nesėkmingas. Ji taip pat būtina, kai kanaluose randami lūžę instrumentai ar kaiščiai.

Būtinai apsilankykite odontologijos centre „Orto Vita“, jei jaučiate šiuos simptomus:

  • Aštrus savaiminis skausmas, ypač juntamas vakare ar naktį;
  • Padidėjęs jautrumas šalčiui;
  • Dantis atrodo „pakeltas“ ir jį skauda, kai valgote;
  • Nuolat jaučiate lokalų maudimą.

Išsamesnę informaciją apie gydymo procedūras ir atsakymus į Jums rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.